Hotel LA BRANDA ROYAL MAKADI *****

Detaje

Vendndodhja: Hoteli ndodhet në një plazh të bukur me rërë në Makadi Bay, në brigjet e Detit të Kuq

Shërbimi All Inclusive

Destinacioni HURGHADA


Dhomat janë  të gjitha me një ballkon me pamje panoramike të mrekullueshme, të ajrit të kondicionuar dhe të pajisur me mobilje moderne, TV satelitor, minibar dhe të ngjashme.

Mysafirët kanë disa restorante me një gamë të gjerë të ofertave për lloje të ndryshme të ushqimit, si dhe shumë bare snack pranë pishinë ose plazh vetë. Nga përmbajtja hoteli ka një palestër, fusha tenisi, bilardo etj.

Hoteli është i vendosur në një 24 km. nga qendra e Hurghada, në gjirin e bukur Makadi ku ka edhe plazhet me rërë më të bukura, si dhe një numër të shkëmbinj nënujorë korale
sh

GALERIJA