Хотел BATIHAN BEACH REOSRT ****

хотели

ДЕТАЛИ

Со поглед на морето и во рок од една минута пешачење од плажа, овој модерен, пронаоѓа хотел е исто така 11 км од Kusadasi Меѓународниот голф.
Yслуга: Све  Bклучено.
Дестинација: Кушадаси
Положба: на  плажа, 7км од центарот на Кушадаси
Сместување: 340 соби и 6 свити. Опремени со клима, телефон, мини бар, сателитска ТВ, бања, фен, балкон, сеф.
Услуга: All Inclusive
Содржини: надворешнен базен, аква парк, фитнес и спа центар, игралиште за деца, клуб за деца,  а ла карт ресторани, ресторан на плажа, лоби бар, ноќен клуб, дискотека
Плажа: приватна  плажа 
Спорт и забава: тениско игралиште, мини голф, билјард, пикадо, спортови на вода, фитнес центар, базени,  одбојка, аеробик, кошарка, пинг-понг, мини фудбал.

Галерија