Хотел "BEL CONTI"

Детали


, Shkëmbi i Kavajës Durrës,

Дестинација: Драч
Држава: Албанија
 Само неколку чекори од приватна песочна плажа, хотелот Бел Конти во Драч нуди елегантно украсени соби со балкон. Современите ентериери на хотелот содржат елегантен ресторан и бар. Обезбеден е бесплатен Wi-Fi на јавни површини и бесплатен приватен паркинг.
Сите соби се со мокет подови, ТВ и минибар. Приватниот бања доаѓа со туш и фен. Сите соби имаат телевизор со рамен екран со кабелски канали.
Пред бирото Хотел Бел Конти работи 24 часа на ден и нуди услуга во соба со можности за појадок во собата. Услугите за хемиско чистење и пеглање, како и размена на валути се достапни во хотелот.
Гостите можат да изнајмат џет-скии на 500 метри од хотелот.
 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд