Хотел "DRYMADES INN RESORT" 4*

Детали


, Dhërmi,  Albania.

Дестинација: ДЕРМИ
Држава: Албанија
 
Плажата Дримадес е една од најубавите плажи на целиот јонски брег, скриена во маслинови градини и зимзелени дрвја, и опкружена со високи карпи што создаваат мали и чудесни заливи. Уникатни водени бои, јасност на тиркизна длабока сина боја, запалени портокалови зајдисонца над морето, создаваат неверојатно шоу, пред кое сите би се предале.

Приватната плажа на Дримадес Ин се наоѓа на околу 20 метри од хотелот, ресторанот и барот. Неговата стратешка локација го прави уште помирен од другите плажи во Зерми. Нашите гости имаат свои чадори на плажа и долги столови. За поактивни гости, вклучени во областа на плажата, има и простор за одбојка на плажа, и опрема за спортови на вода достапна на барање.

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд