Хотел "ERMIRI PALACE"

Детали

Хотелот Ермири Палас се наоѓа на само 20-30 метри од песочниот брег на Јадранското Море на плажата Шенџин во близина на Лежа.

Дестинација: Шенџин
Држава: Албанија
 
Хотелот Ермири Палас се наоѓа на само 20-30 метри од песочниот брег на Јадранското Море на плажата Шенџин во близина на Лежа. Тоа е совршено место за релаксирани и пријатни летни одмори. Тој е модерен хотел на плажа со средна големина, воден од двајца браќа од локално семејство, погоден за парови или семејни одмори. Плажата пред хотелот е згрижена внимателно и е резервирана за своите гости, затоа секогаш ви е обезбедено место. Персоналот на хотелот е многу пријателски расположен. Хотелот Ермири Палас нуди 29 соби од кои 11 двокреветни, 7 двокреветни, 3 единечни, 4 тројки и 4 апартмани. Удобни соби и апартмани, опремени со ТВ, клима уред, телефон, хидро масажа и сл. Апартмани за изнајмување, со конфигурација 1 +1, 2 +1, кујна со скара и морска храна, изнајмување јахта со доволно простор до 15 лица, паб бар писта на море, приватна плажа, бар на тремот, конференциска сала, забавни содржини, диско и паркинг итн.

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд