Хотел "GLORIA PALACE"

Детали

Rruga e Fshatrave Turistike Rruga e fshatrave Turistike Qerret, Kavaje, 2500 Golem,

Дестинација: Драч
Држава: Албанија
 Сместен во Голем, на 600 метри од плажата Qerret, хотелот Глорија Палас има сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, сезонски отворен базен и бар. Одликувајќи се со приватна област на плажа, хотелот со 5 starвезди има климатизирани соби со бесплатна WiFi, секоја со сопствено купатило. Сместувањето нуди 24-часовно пред биро, собна услуга и размена на валути за гости.
Во хотелот, секоја соба вклучува гардероба. Во хотелите „Глорија Палас“, соби имаат работна маса и телевизор со рамен екран.
Доручек е достапно секое утро на сместување.
Најблискиот аеродром е меѓународниот аеродром во Тирана во Мајка Тереза, на 46 км од хотелот Глорија Палас. 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд