Хотел "GRAND BLUE FAFA"

Детали


, Mali i Robit, Golem, 2001 Golem

Дестинација: Драч
Држава: Албанија
 Одморалиштето Гранд Блу Фафа се наоѓа веднаш пред албанската ривиера, на прекрасната долга плажа Голем, Драч. Само 35 минути од аеродромот во Тирана „Нене Тереза“ и помалку од 20 минути од пристаништето во Драч.
Одморалиштето Гранд Блу Фафа е импресивен нов хотел со неверојатна архитектура изграден во прекрасно место на Голем, идеален за оние кои бараат крајно задоволство од сеопфатното одморалиште.
Хотелот нуди врвни искуства за гостопримство за семејства и парови, со собирање луксузно сместување долго до Јадранско Море, рафинирани ресторани и барови и рекреативни содржини, обезбедувајќи широк спектар на услуги и удобности за слободни и деловни потреби.

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд