Хотел LETOILE BEACH ****

ДЕТАЛИ 
Дестинација МАРМАРИС


 
Содржина: Постојат 3 барови, базен, ресторанот на a'la carte, ТВ салон, детски базен, детско игралиште, 2 соби за нашите хендикепирани гости, бутици.
Соби: Сите соби имаат клима уред, ТВ, минибар, балкон, сеф, туш или када, фен за коса и услуга во соба. Подовите се направени од паркет.
Семејна соба: Минимум 4 возрасни и максимум 5 возрасни можат да останат. Постојат фрлени и twinbeds.
Храна и пијалоци: Сите вклучени - Појадок, ручек и вечера се отворени вклучена, ужинка, чај-кафе и услуга за торти, ноќна супа.
Спорт, анимација и активности: Мека анимација. Тимот за анимација вклучува 5 лица, а англискиот јазик е јазикот на шоуто. Изложбите се изведуваат во близина на базенот. Постои музика во живо. Турска бања, сауна, фитнес центар, billards, пинг-понг се некои други активности на нашиот објект. Исто така, имаме тркала за нашите хендикепирани гости.
Обвинети услуги: Масажа, coiffeur, хемиско чистење, интернет, сеф (во соби), лекар, тениско игралиште

ГАЛЕРИЈА