Хотел "NOAN" 4*

Детали


, Drimadhes - Perivolo, 9422 Dhermi

Дестинација: ХИМАРА
Држава: Албанија
 
Хотелот е на 1 минута пешачење од плажа. Одликувајќи се со приватна плажа со шезлонги, Noan Hotel & Resort се наоѓа во регионот Дерми и нуди бесплатна WiFi низ целиот имот. Гостите можат да уживаат во оброк во ресторанот на самото место или да се релаксираат и да пијат пијалок во барот. Бесплатен приватен паркинг е достапен на локацијата.

Секоја соба во овој хотел е климатизирана и е опремена со ТВ. Собите се опремени со приватна бања опремена со туш. Некои соби имаат балкон.

Постои 24-часовна пред бирото на имотот. Многу објекти за спортови на вода може да се најдат на лице место.

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд