Хотел "PRINCE ADRIATIC RESORT"

Детали

Шенџин
Шенџин, 4503 година, Рана е Хедхун, Шенѓин

Дестинација: Шенџин
Држава: Албанија
 


Одморалиштето Принц Јадран има бесплатни велосипеди, градина, бар и заеднички салон во Шенгџин. Меѓу објектите на овој имот се наоѓаат ресторан, 24-часовно пред биро и заедничка кујна, заедно со бесплатна WiFi. Сместувањето има услуга во соба, детски клуб и размена на валути за гости.

Некои соби имаат кујна со машина за миење садови, микробранова и фрижидер.

Хотелот нуди италијански или доручек.

Одморалиштето Принц Јадран нуди детско игралиште. Можете да играте мини-голф на сместувањето, а областа е популарна за нуркање.

Најблискиот аеродром е Тирана Интернационал Мајка Тереза, на 47 км од хотелот, а имотот нуди бесплатна аеродромска шатл-служба. 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд