Хоте REXHINA

ДЕТАЛИ

Хотел Регина се наоѓа на една од најубавите плажи, долж јужниот брег на Албанија. 
 
Дестинација  ВАЛОНА

Држава АЛБАНИЈА

 


Има модерен објект со сите удобности потребни за да го направите вашиот престој со нас пријатно и незаборавно искуство.
Еднокреветни, двокреветни и трокреветни соби се тука за вас, вашите најблиски, вашите пријатели и семејството да се сместат. Хотелот Регина нуди вкупно 50 соби од кои 14 се близнаци, 16 се двокреветни и 2 се апартмани. Сите тие имаат сопствена бања со туш, клима уред, фрижидер, греење и ТВ. Целата наша квалитетна опрема е сосема нова. Хотелот служи бесплатен појадок. Рекреативни погодности вклучуваат отворен базен и детски базен. Персоналот е многу корисен и спремен да ви помогне со било каква потреба.

 

ГАЛЕРИЈА