Хотел voyage *****

ДЕТАЛИ

Услуга: Ултра се вклучено

Цена: од 79 
Локација: 2 km од центарот на Бодрум, 40 km од аеродром
Сместување: соби опремени со клима уред, сеф, ТВ, телефон, интернет, фен, балкон 
Содржини: мини маркет, отворен паркинг, два ресторани и три барови, слаткара, киоск за сладолед Spa & Wellness центар
Спорт и забава: Фитнес центар, билјард, водени спортови

ГАЛЕРИЈА