Bali

Detaje

Bali është një nga ishujt më magjeps në botë dhe me të drejtë merr epitetin "Një ishull i një mijë zotave"
Çmimi: prej 299€
Destinacioni:Bali
Qëndrimi: 7 netë / 10 ditë

Bali është një ishull indonezisht i famshëm për malet e saj të pyllëzuara, shpellat e orizit, plazhet dhe shkëmbinjtë e koraleve. Ishulli është shtëpia e vendeve fetare, të tilla si Tempulli i Uluwatu. Në jug, qyteti bregdetar i Kuta ka bare të gjalla, ndërsa Seminyak, Sanur dhe Nusa Dua janë vendpushime popullore. Ishulli është i njohur edhe për yoga dhe tërheqjet meditative.
 

BALI

7 / 10 / 12 Netë
HOTEL Кат. 7 netë 10 netë 12 netë

Shtesë pagesë për netë

Holiday Inn Express Baruna - Tuban / Kuta 3* 299 369 429 55
The Oasis Kuta 3* 299 389 439 60
Wina Kuta Holiday 3* 319 389 439 55
The Asana Kuta 3* 299 369 399 60
Grand Inna Kuta Beach 4* 459 579 699 100
Bali Dinasty Resort 4* 539 679 789 125
Hard Rock Hotel - Kuta 5* 659 779 1039 169
Inaya Putri Bali - Nusa Dua 5* 669 799 999 145
Melia Bali Villas & Spa - Nusadua 5* 769 869 999 155
Grand Hyatt Bali - Nusadua 5* 949 1269 1439 240

 Çmimet janë të dhënë në EUR nuk vlejnë për periodë prej 20.12.2017 - 05.01.2018

Galeri