DOHA

Doha është një oazë e shkretëtirës së vërtetë, e kombinuar me elementë futuristikë dhe arkitekturë të shkëlqyeshme. Ajo admiron kontradiktën, risi dhe ekskluzivitetin e saj.

Hotele

Çmime prej 150 € deri 650 €

Programi i udhëtimit: Aeroplan / 5 ditë - 4 netë

Çmimi përfshin shërbimet e mëposhtme:

Aeroporti i organizuar i transferimit - hotel - aeroport në Doha
4, netë, në një hotel të zgjedhur, shërbim shtrati dhe mëngjesi sipas tabelës së mëposhtme.

Shërbimet e mëposhtme nuk janë të përfshira në çmim:
Bileta me kompaninë ajrore Qatar Airways nga Shkupi - Doha - Shkup (për person nga 374 euro duke përfshirë taksat e aeroportit dhe 30 kg përfshirë bagazhin
Shënim: çmimi është i vlefshëm për rezervimin e klasës O
Ekskursione fakultative
Kosto shtesë në Hotel (Telefon, Dreka & Darka, Mini Bar, Pije)
Pagesa e qëndrimit paguhet direkt: 3-5 euro / për dhomë në ditë
Shënim i rëndësishëm:

Çmimet janë për person, akomodimi në një dhomë dyshe dhe të vlefshme për regjistrimin e minave. 2 pasagjerë.
Pagesa ekskluzivisht në Denarë,
Viza nuk kërkohet, pasaporta duhet të jetë e vlefshme për të paktën 6 muaj nga data e hyrjes në vend.
Pagesa ekskluzivisht në Denarë, norma 1 euro = 61,8 den
Pagesa ne momentin e  rezervimit dhe nuk ka aftësi për të anuluar, ndryshuar një term ose për të ndryshuar emrat, pas lëshimit të dokumenteve të udhëtimit

HOTEL "GOLDEN TULIP"

Ideal për pushime dhe pushime biznesi në Katar, hoteli është i pajisur sipas standardeve ndërkombëtare. Gëzoni një mirëseardhje të ngrohtë në Doha në një mjedis luksoz.
Çmimi: nga 220 €
(4 netë me mëngjes)

Hotel "Adagio Premium Aparhotel"

Apartamentet e bukur dhe të bollshme një dhe dy dhoma gjumi me kuzhina të pajisura plotësisht, 2 banjo dhe pa Wi-Fi. Pishinë, xhakuzi, sauna dhe palestër.
Çmimi: nga 280 €
(4 netë me mëngjes)
 

Hotel "Hilton Doha/West Bay"

Hilton Hotel Doha ndodhet në vend ideal për të eksploruar qytetin. Vizitoni qendrat  tregtare  i keni qëafër, fshati kulturor i Katarit, ose thjesht të relaksoheni në plazh para se të shijoni banjën Eforea.
Çmimi: nga 385 €
(4 netë me mëngjes)
 

Hotel "Intercontinental Doha"

Ajo është e vendosur në plazhin më të gjatë privat në qytet. InterContinental Doha Hotel dhe Rezidenca janë objekte të klasit botëror. Me shërbimin më të mirë dhe më profesional.
Çmimi: nga 315 €
(4 netë me mëngjes)​