Хотел ARMONIA HOLIDAY VILAGE *****

ДЕТАЛИ

Услуга: се вклучено

Цена: од 49 
Положба: хотелот е лоциран на 5км од Тургутреис, на 25км од центарот на Бодрум, и на 54км од аеродром.
Сместување: хотелот располага со 381 соби, (стандардни, делукс, неколу видови свити) сите опремени со клима, плазма телевизор, сателитска ТВ, телефон, мини бар, бања, фен.
Услуга:  All inclusive
Содржини: главен ресторан, а ла карте ресторан, турски ресторан, рибен ресторан, барови( lobby bar, cos bar, lotus bar...), TV room.
Плажа: приватна, со бесплатни лежалки и чадори за сонце
Спорт и забава: два отривени базени , тобоган, и еден детски базен, тенис, пинх понг, мини фудбал, кошарка, аеробик, разни друштвени игри, билијард, спортови на вода.

Galerija