"W ISTANBUL HOTEL - BOSHPRUS"

Hotel Stamboll është në zemër të luginave historike të rrugës Akaretler, një lagje e mbushur plot me restorante, kafene dhe galeri për dizajn dhe art.
Çmimi: 229 €
Destinacioni: Stamboll
Kohëzgjatja: 2 netë / 3 ditë
Udhëtimi me Aeroplan
Mysafirët mund të eksplorojnë zonën autentike dhe lokale të Besiktas dhe zonën për shoping Nisantasi.140 dhoma dhe apartamente në Stamboll sjellin shpirtin e historisë dhe luksin bashkëkohor. Mermer nga mermeri, modelet osmane dhe ndriçimi për të eksperimentuar me disponimin tuaj. Dhoma dhe suita me kopshte, tarraca apo kabina të dekoruara me TV të sheshtë, W-mbështetëse dhe luksoze elegant.

Galeri