hOTEL LETOILE BEACH ****

DETAJE 
Destinacioni MARMARIS


 
Përmbajtja: Ka 3 bare, një pishinë, një A'la carte restorant, sallon tv, fëmijët pishinë, fëmijët shesh lojërash, 2 dhoma për mysafirët tanë të meta, Boutique.
Dhomat: Të gjitha dhomat ka marrë ajër të kondicionuar sistem, tv, minibar, ballkon, të sigurt-kuti, dush ose vaskë, tharëse flokësh dhe service.The dhomë kate janë bërë nga parket.
Dhoma familjare: Minimumi 4 të rritur dhe maksimalisht 5 të rritur mund të qëndrojnë. Ka frenchbed dhe twinbeds.
Shërbimi All përfshirë-Mëngjesi, dreka dhe darka janë shuplakë, snack, çaj-kafe dhe tortë të shërbimit të hapur, supë natën.
Sport, animacion dhe aktivitete: animacion i butë. Ekipi i animacionit përfshin 5 persona dhe anglishtja është gjuha e shfaqjes. Shfaqjet janë kryer pranë pishinës. Ka edhe muzikë live. Dush turke, sauna, palestër, bilardo, pingpong janë disa aktivitete të tjera të objektit tonë. Ne gjithashtu kemi karrige me rrota për mysafirët tanë të hendikepuar.

Shërbimet e ngarkuara: masazh, coiffeur, pastrim kimik, internet, kasafortë (në dhoma), mjek, fushë tenisi.

ГАЛЕРИЈА