HOTEL BAIA *****

detaje

Shërbimi: Ultra all inclusive

Çmimi: nga 59 €
Pozita: Hoteli ndodhet 19km nga qendra e Bodrumit dhe 48km nga aeroporti.
Akomodimi: Hoteli ka 228 dhoma, pothuajse të gjitha me pamje nga deti. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, mini bar, TV satelitor, ballkon, banjo.
Shërbimi: All Inclusive.
Përmbajtja: restorant kryesor, restorant la carte, restorant meksikan, restorant peshku, qendër biznesi, sallë konferencash, amfiteatër, shërbime shëndetësore, dhomë televizive.
Plazhi: plazhi privat me rërë 250 metra i gjatë
Sport dhe argëtim: pishinë të hapur dhe të mbyllur, park ujor, tenis, basketboll, pingpong, bilardo, lojëra të ndryshme sociale, mini club, palestër, masazh, spa, sauna, banjë turke.

Galerija