hotel voyage *****

detaje

Shërbimi: Ultra all inclusive.

Çmimi: nga 79 €
Vendodhja: 2 km nga qendra e qytetit Bodrum, 40 km nga aeroporti
Akomodimi: dhoma të pajisura me ajër të kondicionuar, të sigurt, TV, telefon, internet, tharëse flokësh, ballkon
Përmbajtja:  mini treg, parking në natyrë, dy restorante dhe tre bare, dyqan ëmbëlsirash, akullore kiosk Spa & Wellness Center
Sport dhe Kulturë: Qendra Fitness, Bilardo, 

Galerija