HOTEL KADIKALE RESORT *****

detaje

Shërbimi: Ultra all inclusive.

Çmimi: nga 49 €
Pozita: ajo është e vendosur në vend të vogël bregdetar Turgutreis, 18 km nga Bodrum, 3 km në qendër të Turgutreis dhe 50 km nga aeroporti.
Akomodimi: 226 dhoma standarde, 12 suita, 10 dhoma familjare, 5 dhoma babysitting dhe 8 suita mbretërore. Të gjitha dhomat janë të pajisura me dush, TV, ballkon, telefon, mini bar, të sigurt dhe ajër të kondicionuar.
Shërbimi: All Inclusive - Mëngjesi, dreka dhe darka (bufe) në restorantin kryesor, snacks, konsumi pakufizuar të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike vendore.
Përmbajtja: Restoranti kryesor. Ajo ka një palestër, sauna, banjo turke, dush Finlandisht, bar pishinë, lobi bar, një dhomë kumar, masazh, qendër bukurie, floktar, terapi aroma, mini market, lavanderi, parking.
Plazhi: Plazhi me rërë dhe platforma prej druri të zgjedhur.
Sport dhe argëtim: 2 pishina për të rritur, 2 pishina për fëmijë, mini aqua park, xhakuzi, mini club.

Galerija