Hotel YASMIN BODRUM RESORT *****

detaje

Shërbimi: Ultra all inclusive.

Çmimi: nga 49 €
Pozicioni: Hoteli ndodhet 20km nga Bodrum, 5km nga Turgutreis, dhe 55km nga aeroporti
Akomodimi: Hoteli ka 384 dhoma, të pajisura të gjitha me ajër të kondicionuar, telefon, TV satelitor, mini bar, internet, tarracë, dush, tharëse flokësh
Shërbimi: Ultra all inclusive.
Përmbajtja: restoranti kryesor, tri restorante a la carte, tregu mini, floktar, butik, zyra këmbimi, shërbime mjekësore, internet.
Plazhi: privat
Sporte dhe argëtim: pesë pishina, rrëshqitëse, pishinë për fëmijë, palestër, volejboll plazhi, tenis, bilardo, mini futboll, basketboll dhe sportet e ndryshme të ujit.

Galerija