Hotel RIXOS PREMIUM *****

detaje

Shërbimi: Ultra all inclusive.

Çmimi: nga 79 €
Vendndodhja: 10 km nga qendra e Bodrumit, në plazh.
Akomodimi: dhoma dhe suita të pajisura për rehati maksimale, me një minibar, çaj dhe kafe të vendosur, TV, internet.
Përmbajtja: katër restorante me lloje të ndryshme të kuzhina, nëntë bare, duke përfshirë një çaj dhe kafe bar, një bar vitaminë, një kopsht nargjile. Hoteli ka një qendër spa dhe Wellness me banjë turke dhe finlandeze.
Plazhi: 200 metra plazhe me rërë.
Sport dhe argëtim: Brenda hotelit ka disa fusha sportive, pishinë të hapur dhe të mbyllur, palestër, program mbrëmjesh me muzikë live, qendër arsimore dhe argëtuese për fëmijët.

Galerija