Hotel GOLDEN AGE ****

detaje

Shërbimi:All inclusive.

Çmimi: prej 29 €
 
Vendndodhja: 20 km nga qendra e Bodrumit, 51 km nga aeroporti
Akomodimi: dhoma me pamje nga deti, TV, të sigurt, telefon, ajer te kondicionuar, zonë ulëse dhe minibar
Përmbajtja: Restorant a la carte, Qendra Spa, Qendra e Fitness
Sport dhe argëtim: Pishinë, park ujor, shesh lojërash për fëmijë, mbrëmje argëtuese tematike, karaoke, gara dhe muzikë live.

Galerija