Хотел ARMONIA HOLIDAY VILAGE *****

detaje


Shërbimi: All Inclusive

Çmimi: nga 49 €
Pozicioni: Hoteli ndodhet 5 km nga Turgutreis, 25 km nga qendra e Bodrumit dhe 54 km nga aeroporti.
Akomodimi: Hoteli ka 381 dhoma (standarde, luksoze, disa lloje suita) të pajisura të gjitha me ajër të kondicionuar, TV plazma, TV satelitor, telefon, mini bar, banjë, tharëse flokësh.
Shërbimi: Al Inclusive.
Përmbajtja: restorant kryesor, restorant la carte, restorant turk, restorant peshku, bar (bar lobi, cos bar,  ...),  TV  në dhomë.
Plazhi: privat, me shtretër dhe cadra pa pagesë
Sport dhe argëtim: dy pishina të brendshme, një rrëshqitëse dhe një pishinë për fëmijë, te
nis, pingpong, mini futboll, basketboll, gjimnastikë, lojëra të ndryshme sociale, bilardo, sportet e ujit.

Galerija