hOTEL AQUA FANTASY AQUAPARK *****

HOTELE

Detaje

Pishina më e madhe e fëmijëve në Turqi, "Pirate Ship" me 6 rrëshqitje dhe lodra interaktive, Slide Complex "Octopus nëndetëse", "Frogglis" dhe "Mbërthimi", pishina për fëmijë me lodra
Shërbimi: All  Inclusive
Destinacioni: Kusadasi
Vendndodhja: në Plazhi Efes, 7 km nga Kusadasi, 130 km nga aeroporti i Bodrumit
Akomodimi: 337 dhoma standarde (, suita familjare, suita junior) e pajisur me banjo, ballkon, ajer te kondicionuar, TV satelitor, mini bar, telefon, radio, tharëse flokësh.
Shërbimi: All  Inclusive- për Aqua Park, mëngjes, drekë dhe darkë në restorant, snack, snacks (hamburger, hot dog, patate të skuqura, pica), pancakes, biskota, akullore për fëmijët, supë në mesnatë,  pije të pakufizuar konsumimi i pijeve alkoolike dhe jo alkoolike lokale.
Shërbimet pa pagesë: animacion, volejboll plazhi, basketboll, gjimnastikë, palestër, kayaking, varka vozis, një banjo turke, sauna, Jacuzzi, tenis, pingpong, mini club, parkimi.
Shërbimet me pagesë: importuar pije, lëngje të freskëta, akullore, mini bar, bowling, bilardo, lojërat kompjuterike, trajtimeve spa, masazhet, qasje në Internet, fushë tenisi gjatë natës, të sigurt, autobus lokal, mjek, perilnica, sunbeds lirë në plazh, peshqir plazhi, sportet e ujit.
Përmbajtja: restorante (kryesor, detare, turke, italiane, kineze, meksikane), bare (lobi, snack, pishinë, plazh, atrium, Karaibe, Flamingo, bar Fontana ...), floktar, dyqane, mjeku, lavanderi .
Plazh: me rërë
Sport dhe Argëtim: parqet aqua, pishina në natyrë, pishinë për fëmijë, pishinë me valë, qendër spa, sallon bukurie, banjo turke, sauna, palestër, xhakuzi, shesh lojërash për fëmijë, volejboll, basketboll, futboll, pingpong, bilardo, ski uji, banane, vela, zhytje ...

Galerija