Hotel KUSTUR CLUB HOLIDAY VILAGE *****

Detaje

Shërbimi: All Inclusive
Çmimi : prej 39 €
Pozita në plazh privat, 4 km nga Kusadasi
Akomodimi: 450 dhoma (suita, dhoma familjare, superiore) të pajisura me ballkon, TV satelitor, telefon, mini bar, tharëse flokësh, banjë.
Shërbimi: All Inclusive: Mëngjesi, dreka dhe darka (bufe) në restorant,  snacks, çaj dhe biskota, konsumi pakufizuar të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike vendore.
Shërbimet falas: tenis, pingpong, basketboll, mini futboll, banjë turke, palestër, mini klub, surfing.
Shërbimet me pagesë shtesë: bilardo, sportet e ujit, masazh, trajtime bukurie, doktor, lavanderi, pije të importuara, të sigurt, mini bar, internet, lojra dhomë, telefon, qendra tregtare.
 Përmbajtja: Restoranti kryesor, restoranti Panorama, restorant Sofra, bar-rostiçeri, pjesë e pancakes turke, pishinë bar, bar heshtur, Ada kafene, sallën e banketit, një floktar, një dhomë TV,
Plazhi: plazh privat
Sport dhe Argëtim: pishinë Grand shtëpi, Silent Pool, Joy disko, futbollit, në terren 2 tenisi, pingpong, bilardo, volejboll, volejboll plazhi, basketboll, zhytje, mini futboll, gjimnastikë, gjuajtje me hark, banjo turke, sauna, masazh. Pishinë për fëmijë, trampoline, palestër, animacione, shfaqje në mbrëmje, dhomë lojërash. Mini klub, banane, shfletoj, kanoe, ski jet.

GALERIJA