hOTEL OMER HOLIDAY RESORT HV1

DETAJE

Shërbimi:  All Inclusive
Çmimi : prej 29 €
Vendndodjai: në plazh, në mjedisI rrethuar meë gjelbërim, rinovuar në 2008/2010.
Akomodimi: 201 dhoma (standarde, superiore, familjare) te pajisura me banjo, ajer te kondicionuar ndarje, mini-bar, ballkon, TV satelitor, internet wireless, i sigurt, telefon, tharëse flokësh.
Shërbimi: All Inclusive: - Mëngjesi, mëngjes vonë, dreka dhe darka (bufe), snack (fast food), biskota me kafe ose çaj, supë mesnate, konsumit të pakufizuar të pijeve vendore alkoolike dhe jo-alkoolike në bare.
Shërbimet pa pagesë: mini park aqua, internet wireless, animacion, tenis, basketboll, volejboll, golf mini, mini futboll, pingpong, mini club, banjo turke, sauna, palestër, sportive jo-motorizuara të ujit, parking
Shërbimet me pagesë:  pijet e importuara, lëngje të freskëta, kokteje, disko klub, internet, sportet e motorizuara të ujit, masazh, sallon bukurie, floktar, lavanderi, mini market, butik, telefon, të sigurt.
Permbajta: restorant brendshme dhe te jashtme, a la carte restorant, bar pishinë, bar plazhi, bar-rostiçeri, lobi bar, bar irlandez, shtëpi verë, kafe turke, mjek, dyqan, floktar, disko, dyqan për bizhuteri, lëkure luksoze, shop për suvenire, fotograf ...
Plazhi: plazhi privat me rërë me hije më të natyrshme, shtretër pa pagesë.
Sport dhe Argëtim: pishinë të hapur tobogan, pishinë për fëmijë, ping pong, tenis,  ski uji, mini klub, animacion, gjimnastikë, volejboll, basketboll.

GALERIJA