HOTEL RICHMOND EPHESUS *****

Hotele

Detaje

 Hoteli ndodhet 10 km nga Tempulli i Artemis dhe 16 km nga vendi i pelegrinazhit në Shtëpinë e Virgjëreshës Mari.
 


Destinacioni Kusadasi


 
Pozicioni: në plazh, në mjedis të gjelbër, rinovuar në 2008/2010.
Akomodimi: 201 dhoma (standarde, superiore, familjare) te pajisura me banjo, ajer te kondicionuar ndarje, mini-bar, ballkon, TV satelitor, internet wireless, i sigurt, telefon, tharëse flokësh.
Pozicion: në një plazh privat me rërë, 8 km nga Kusadasi
Akomodimi: 260 dhoma standarde (, familjare, suita) të pajisura me banjo, ajer te kondicionuar, telefon, TV satelitor, mini bar, tharëse flokësh, ballkon.
Shërbimi: All Inclusive: Mëngjesi, dreka dhe darka (bufe) në restorant, mëngjes vonë, snacks, sanduiçe, pancakes, cookies, akullore, supë në mesnatë, konsumi pakufizuar të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike vendore.
Shërbimet pa pagesë: palestër, banjo turke, sauna, futboll, basketboll, volejboll plazhi, golf mini, kungull, gjysmë ore vozis përditshme anije, kayaking, Wind Surf.
Shërbimet me shtesë: Uvovoznye pije, sportet e ujit, bilardo, masazh, mini klub, internet.
Përmbajtja: 2 restorante në natyrë, 2 restorante të brendshme, një restorant a-la-carte, 4 bare
Plazhi: plazhi privat me rërë
Sport dhe Argëtim: Pishinë të hapur, pishinë për fëmijë, 2 fusha tenisi, palestër, sauna, banjo turke, masazh, kungull, pingpong, volejboll plazhi, tenis, hap, gjimnastikë, animacion, sportet e ujit, scuba diving, disko.

Galerija