Hotel BATIHAN BEACH RESORT ****

Hotele

DETAJE

Me pamje nga deti dhe brenda një minute ecje në këmbë nga plazhi, ky hotel modern dhe  është  11 km nga Kusadasi.
Shërbimi: Al Inclusive.
Destinacioni: Kusadasi
Pozicioni: në plazh, 7 km nga qendra e Kusadasit
Akomodimi: 340 dhoma dhe 6 suita. Pajisur me ajer te kondicionuar, telefon, mini bar, TV satelitor, banjo, tharëse flokësh, ballkon, të sigurt.
Shërbimi: Gjithëpërfshirës
Përmbajtja: Pishinë nadvoreshnen, aqua park, palestër dhe spa, shesh lojërash për fëmijë, klub për fëmijë, a la carte restorante, restorant plazh, bar lobi, klub nate, diskotekë
Plazhi: plazh privat
Sport dhe argëtim: fushë tenisi, mini golf, bilardo, shigjetat, sportet e ujit, palestër, pishina, volejboll, gjimnastikë, basketboll, pingpong, futboll mini.

Galerija