Hotel PALM WINGS RESORT ****

Hotele

Detaje

Ky hotel i qetë, relaksues  me pamje nga deti Egje është 3 km nga Parku i Ujit Adelaide dhe 14 km nga Bazilika St. John.
Shërbimi: Al Inclusive.
Destinacioni: Kusadasi
Pozita: në plazh, 16 km nga qendra e Kusadasit
Akomodimi: dhoma standarde me tarracë private me shtretër dielli dhe pishinë, superiore, familje të drejtuar, suite mbretror. Pajisur me banjo, ajer te kondicionuar, mini-bar, ballkon, TV satelitor, të sigurt, tharëse flokësh.
Shërbimi: Gjithëpërfshirës
Përmbajtja: Pishinë të hapur, pishinë për fëmijë, një pishinë me slides, një spa dhe palestër qendra, shesh lojërash për fëmijë, klub për fëmijë, një restorant, një la carte peshk restorani-, turke dhe italiane, bar lobi, bar plazhi, disko,
Plazhi: plazhi privat me rërë
Sport dhe Argëtim: fushë tenisi, bilardo, shigjetat, sportet e ujit, palestër, pishinë, lojra dhomë, animacione ekipit, disko.

Galerija