HOTEL TUSAN BEACH ****

HOTEL

DeTAJE

Ajo është 4 km nga Kusadasie posedon në një plazh privat, 
Shërbimi: Al Inclusive.
Destinacioni: Kusadasi
Akomodimi: 286 dhoma me pamje nga deti dhe 68 dhoma me pamje nga kopshti (standarde dhe suita) të pajisur me banjo, ajer te kondicionuar, TV satelitor, mini bar, telefon, tharëse flokësh.
Shërbimi: All Inclusive: - Mëngjesi, dreka dhe darka (bufe), mëngjes vonë, snacks, pizza, makarona, sanduiçe, çaj dhe biskota, konsumi pakufizuar të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike vendore.
Shërbimet falas: tenis, ping pong, basketboll.
Shërbimet me pagesë: minibar, shërbim në dhomë, pije në bar disko, të sigurt, lavanderi, trajtime bukurie, masazh, banjo turke, sauna, telefon, internet, kinema, sportet e ujit.
Përmbajtja: 4 restorante: Didyma, Zeugma, Lykia, Efes, 2 kafene: Perge kafe, Teos Café, bare (Troy, Aspendos, Assos), internet kafe, internet wireless në holl, dyqane bizhuteri dhe lëkurë, floktar, fotograf, treg, mjek, dhomë televizive dhe dhomë kartela. Salla konferencash.
Plazhi: plazhi me rërë private
Sportive dhe argëtuese: dy pishina, karrige në kuvertë pranë pishinë, gjimnastikë, animacion, mini club, disko mini, tregon në mbrëmje, disko, dhomë film, sauna, banjo turke, sauna finlandeze, masazh, trajtime bukurie, dhomë palestër

Galerija