Hotel IMBAT ****

Hotele

Detaje

Gjendet  në brigjet e Detit Egje, në vetë plazhin e hotelit është 7 km larg nga Parku i Ujrave të Pirate Island Tortuga dhe 4 km nga terminali i trageteve me një shërbim në ishullin grek Samos.
Shërbimi: Al Inclusive
Destinacioni: Kusadasi
Pozita: në "Ladies Beach" rreth 2 km larg qendrës së Kusadasit.
Akomodimi: ka 310 dhoma, 299 dhoma për duhanpirësit dhe jo duhanpirësit, 3 për personat me aftësi të kufizuara dhe 9 dhoma. Të gjitha kanë një ballkon, ajer te kondicionuar, telefon me dalje direkte dhe minibar.
Shërbim: All inclusive - mëngjes, mëngjes vonë, drekë, snack bar me biskota dhe kafe, darkë (tavolinë shuplakë), supë mesnate. Pije alkoolike dhe jo-alkoolike lokale.
Shërbimet falas: palestër, banjë turke, sauna, volejboll, basketboll, pingpong, mini klub,
Shërbimet me shtesë: pije importi, mjeku, internet, sportet e ujit të motorizuar, floktar, mini treg, telefon, të sigurt, lavanderi, masazh, me qira një makinë,
Përmbajtja: Restorant, restorant a la carte, restorant italian, bar (snack, santi, lobi, tarracë, bar disko), sallë konferencash, qendër tregtare, floktar,
Plazhi: Plazhi privat me rërë.
Sport dhe argëtim: pishinë për të rritur dhe fëmijë, animacion, disko, bilardo, tenis, banjë turke.

Galerija