Хотел "ANTAG"

Детали

Шенџин
Rruga Kenalle Shengjin Shengjin Lezhe

Дестинација: Шенџин
Држава: Албанија
 


Хотелот Антаг е модерен развој сместен на само 100 метри од морето Адриатик во областа Шенџин. Тој нуди елегантна архитектура со капацитет од 40 соби, отворен базен за возрасни и еден за деца, простран бар и ресторан со пространи и чардаци со поглед на море. Собите се пространи, привлечни и нудат добри удобности. Хотелот е одличен за одмор, но исто така е популарен и за настани како што се приеми за венчавки и сл. Ресторанот нуди албанска и интернационална храна.


 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд