Хотел "NERTILI " 3*

ДеталиRruga Butrinti First KM: 9701, Sarande

Дестинација: САРАНДА
Држава: Албанија
 Хотел Нертили како најстариот хотел во Саранде доаѓа во 2017 година со 24 соби од висока класа кои се многу модерни опремени! Ние сме многу горди да му служиме на нашиот гостин со долгогодишно искуство во служење на нашиот вреден гостин, сите соби во нашиот хотел имаат балкон кој претежно има поглед кон плажата Саранда и сите соби се добро опремени со туш, фрижидер, клима уред и сл. првиот кат на хотелот е бар ресторан каде што гостинот може да ужива во традиционална храна бидејќи тоа е нашата цел. За хотел Нертили! Ние сме хотел стар 15 години и ја обезбедуваме најдобрата услуга и оваа година направивме реновирање и сме 24 опремени соби од висока класа, сме на само 500 метри од центарот на градот Саранда и на неколку чекори од морето.
 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд