Хотел "PREMIUM BEACH RESORT"

Детали


, Mali i Robit, Golem, 2001 Golem

Дестинација: Драч
Држава: Албанија
 
Премиум хотел Бич, сосема ново луксузно одморалиште со 5 вездички, во Албанија е посветено да понуди инспиративни патнички искуства. Сместено во областа на плажата Голем, на првата линија со морето, претставува најдобро класно сместување и угостителство во Албанија. Сместен помеѓу два главни албански града на кратко растојание од меѓународниот аеродром во Тирана, тој е вистинскиот избор да ги задоволи сите ваши патни потреби.
Опуштете се во областа на плажата, вкусете медитерански и традиционални деликатеси, истражете ги историските места во близина, искористете ги деловните објекти и широкиот спектар на услуги за поперсонализирано искуство за гости додека сте на службено патување. 114 соби и апартмани со повеќе од 50% со панорамски поглед на море на Јадранот, со неколку барови и ресторани, базени, конференциски сали, спа и фитнес-центар, кои работат 24 часа на ден, и високо искусен и ентузијастички персонал се додадени мерки на извонредност за секој момент од престојот во хотел Премиум.
За сите оние што бараат да организираат корпоративни настани, свадби, состаноци и конференции, стандардите за услуги, трпезарија и простории на ова иновативно одморалиште што претставуваат репер за сите имоти за сместување во албанската плажа, се гаранција за значаен животен момент.

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд