Хотел "PARADISE BEACH HOTEL"

Детали

Vlore
Radhime, 9400 Radhimë, Albania

Дестинација: ВАЛОНА
Држава: Албанија
 


Хотелот Paradise Beach има 30 соби, опремени со сите потребни услуги, базен, игралиште, патувања со брод и сл. Хотелот е опкружен со зелена градина, чист воздух, тивка и релаксирачка природа. Незаборавни празници за сите loversубители на морето и за луѓето кои ги сакаат зелените и планинските, можете да најдете на само еден метар подалеку.
 

Галерија

Ценовник

*Цените се изразени во Евра по лице на ноќ а плаќање во денарска противредност 1Еур/61,8 мкд