Hotel "ADRIATIK"

Detaje

Durresit
Rruga Pavaresia, Durres, SHQIPERI

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 Rinovuar plotësisht në 2017, Hotel Adriatik ndodhet vetëm disa hapa nga plazhi dhe 5 km nga qendra e Durrësit, ofron qendër spa, një bar dhe një restorant me një tarracë të gjerë, një pishinë të hapur dhe të brendshme dhe ambiente të ndryshme sportive . Free Wi-Fi dhe parkimi janë dhënë.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një tavolinë, një TV, një telefon dhe një minibar.

Restoranti në vend shërben specialitete tradicionale shqiptare dhe ushqime italiane. Një dyqan ushqimesh dyqan mund të gjendet 50 m nga hoteli. Autobusët lokalë ndalojnë edhe 50 m larg.

Trajtime të ndryshme të fytyrës dhe trupit mund të organizohen në banjën e hotelit.

Nuk është një plazh privat me cadra dhe shezlong në dispozicion për të gjithë mysafirët. Shesh lojërash për fëmijë dhe një palestër janë falas, ndërsa fushat e tenisit, objektet spa dhe sauna janë në dispozicion me një kosto shtesë.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd