Hotel "BLEART"

Detaje

Shkëmbi i Kavajës Durrës

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 


Hotel Bleart është një hotel modern i vendosur në një zonë të privilegjuar me vlera historike dhe turistike në të njëjtën kohë, Në këtë zonë, e ashtuquajtura Petra gjatë antikitetit, u zhvillua një nga betejat më të famshme midis Julius Caesar dhe Pompeii në 48 viti para Krishtit. Sot, zona quhet Shkëmbi i Kavajës (Shkembi I Kavajes në shqip). Hoteli ka gjithsej 71 dhoma dhe ofrojnë qetësi, dhe të gjitha lehtësitë për një qëndrim të kënaqshëm. Lehtësitë: pishinë, shërbim pritje 24 orë, shërbim në dhomë, Wi-Fi, qendër biznesi, qendër fitnesi, qendër spa, trajtime pastrimi trupi, lavanderi, ashensor, ndihmë mjekësore në dispozicion, parkim falas, garazh privat. Me 457 vende dhe më shumë se 18 vjet përvojë, Restorant Bleart është vendi i përsosur për darkën tuaj të ardhshme, të biznesit, një darkë romantike, një vakt me familjen tuaj, për ditëlindjen tuaj, dasmën tuaj ose ndonjë festë tjetër. Isshtë vendi i përsosur për të shijuar ditët e nxehta të verës me ushqimin e shijshëm, shumëllojshmërinë e pijeve dhe ëmbëlsirave. Me 489 vende, Bleart Pleasure Pier është vendi i përsosur për darkën tuaj romantike, ditëlindjen tuaj, dasmën tuaj, ose ndonjë mbledhje tjetër . Klubi i Natës Bleart ka një dizajn modern me 250 vende, në të njëjtën kohë është një zgjedhje e shkëlqyeshme për festën që dëshironi të festoni. Isshtë vetëm 20 m larg bregdetit dhe vetëm 10 m nga plazhi me rërë, 10 km nga qendra e qytetit Durrës, 20 km larg Aeroportit Ndërkombëtar "Nënë Tereza", 35 km nga Tirana, kryeqyteti i Shqipërisë.20 километри од меѓународниот аеродром „Мајка Тереза“, 35 километри од Тирана, главниот град на Албанија.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd