Hotel "PREMIUM BEACH RESORT "

Detaje

Mali i Robit, Golem, 2001 Golem

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 Hotel Premium Beach, vendpushimi i ri luksoz me 5 yje, në Shqipëri është i përkushtuar të ofrojë përvoja frymëzuese të udhëtimit. I ndodhur në zonën e plazhit Golem, në një vijë të frontit me detin, paraqet akomodimin dhe mikpritjen e klasit më të mirë në Shqipëri. E vendosur midis dy qyteteve kryesore shqiptare në një distancë të shkurtër nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, është zgjedhja e duhur për të akomoduar të gjitha nevojat tuaja të udhëtimit.
Çlodhuni në zonën e plazhit, shijoni shijen e shijshme mesdhetare dhe tradicionale, eksploroni vendet historike aty pranë, përfitoni nga lehtësitë e biznesit dhe gamën e gjerë të shërbimeve për një përvojë vizitorësh më të personalizuar gjatë udhëtimit të biznesit. 114 dhoma dhe suita me më shumë se 50% me pamje panoramike të detit Adriatik, me disa bare dhe restorante, pishina, salla konferencash, spa dhe zonë palestër, që veprojnë 24 orë në ditë, dhe një staf me përvojë dhe entuziastë janë shtuar masat e ekselencës për çdo moment të qëndrimit tuaj në Hotel Premium.
Për të gjithë ata që kërkojnë të organizojnë ngjarje të korporatave, dasma, takime dhe konferenca, standardet e shërbimit, ngrënies dhe ambientet e këtij vendpushimi inovativ që qëndrojnë si një pikë referimi për të gjitha pronat e akomodimit në zonën e plazhit shqiptar, janë garancia për një moment të rëndësishëm të jetës

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd