Hotel "TROPIKAL RESORT"

Detaje

Durres
Lagja 13 Plepa, 4000 Durrës, Albania

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 


Resorti Tropikal është i pozicionuar në qytetin e Durrësit, me një territor të madh, në mes të natyrës së bukur të gjelbër, ku qetësia e paqes ndërthuret me qetësinë e Detit Adriatik, bregu i të cilit është gati në shkallët e para. Tropikal Beach Resort është një kompleks hotelier në zonën e plazhit të Durrësit i njohur si Plepa. Ai mbulon një territor prej 90000 metrash katrorë me shumë hapësira të gjelbërta, palma dhe kopshte të mirëmbajtura. Tropikal ofron 42 dhoma nga të cilat 28 dhoma dyshe / dyshe dhe 14 suita Lehtësitë: Disko Verore, pishinë, Shërbim në plazh, Shërbim në pishinë, Një ekip animatorësh, Aktivitete muzikore, Kopsht lojërash, Mjedisi Sportiv, Menaxhim Ngjarjesh, Hapësirë ​​e sigurt për parkim, Siguri e videos, Staf i Sigurisë, Qendra Shëndetësore, Transferim në aeroport, Shkëmbim, Kutia e Sigurisë, Lavanderi, Pastrim kimik, Zonë private e plazhit, Shesh lojërash për fëmijë, Klub nate / DJ, Sporte ujore në vend, Orë gjiri, Bilardo, Klub disko, Futboll i vogël, Volej plazhi, Salla konferencash janë 140 persona i cili mund të miratohet duke ndjekur nevojat tuaja: Internet, Wireless, Video Projektor, PC, mikrofona Static dhe wireless. Në restorantin e hotelit do të gjeni cilësinë e gatimit dhe një larmi produktesh të freskëta. Çdo produkt i freskët shndërrohet në pjata imagjinare plot shije të mrekullueshme ekzotike. Ajo ofron një restorant La Carte, restorant tradicional, pjata të pjekura në skarë, piceri, ushqim të shpejtë. Gjithashtu hoteli ofron Tropikal Beach Bar dhe Tropikal Pool Bar. Ndër muzikën e zgjedhur mirë, hoteli ofron një larmi shfaqjesh me valltar profesionist dhe shumë të njohur shqiptarë dhe këngëtarë dhe DJ të huaj.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd