Hotel "GLORIA PALACE"

Detaje

Rruga e Fshatrave Turistike Rruga e fshatrave Turistike Qerret, Kavaje, 2500 Golem,

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Ndodhet në Golem, 600 m nga plazhi Qerret, Gloria Palace Hotel përmban strehim me një restorant, parkim falas privat, një pishinë të hapur sezonale dhe një bar. Duke shfaqur një zonë private plazhi, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe shkëmbim valutor për mysafirët.
Në hotel, çdo dhomë përfshin një gardërobë. Në dhomat e Gloria Palace Hotel vijnë me një tavolinë dhe një TV të sheshtë.
Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo mëngjes në strehim.
Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Nënë Terezës në Tiranë, 46 km nga Gloria Palace Hotel.


 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd