Hotel "ERMIRI PALACE"

Detaje

Hotel Ermiri Palace ndodhet vetëm 20-30 metra larg bregut ranor të detit Adriatik në plazhin e Shëngjinit pranë Lezhës.

Destinacioni: Shëngjin
Shteti: Shqipëri

 
Hotel Ermiri Palace ndodhet vetëm 20-30 metra larg bregut ranor të detit Adriatik në plazhin e Shëngjinit pranë Lezhës. Shtë vendi i përsosur për pushime verore të relaksuara dhe të këndshme. Isshtë një hotel modern plazhi me madhësi mesatare i drejtuar nga dy vëllezër nga një familje vendase, i përshtatshëm për pushime në çift ose familjarë. Plazhi para hotelit kujdeset me kujdes dhe është i rezervuar për mysafirët e tij, prandaj ju jeni gjithmonë i siguruar një vend. Personeli i hotelit është shumë miqësor. Hoteli Ermiri Palace ofron 29 dhoma nga të cilat 11 dyshe, 7 dyshe, 3 teke, 4 treshe dhe 4 suita. Dhoma dhe suita të rehatshme, të pajisura me TV, kondicioner, Telefoni, Hidro masazh, etj. Banesa me qira, me konfigurim 1 +1, 2 +1, Kuzhinë me Barbecue dhe ushqim deti, Jahht me qira me hapësirë të mjaftueshme për 15 persona, Pub Bar pistë në det, plazh privat, bar në hyrje, sallë konferencash, ambiente argëtimi, disko dhe parkim etj.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd