Hotel "DELFINI" 3*

Detaje
Butrint, Sarande, 9703 Ksamil,  

Destinacioni: Sarandë
Shteti: Shqipëri

 
Hoteli  është një 6-minuta në këmbë nga plazhi. Duke shfaqur një zonë plazhi privat me shezllone dhe cadra falas, Hotel Delfini gëzon pozicionin bregdetar 500 m nga qendra e Sarandës. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me lirë Wi-Fi.

Të gjitha dhomat përbëjnë një tavolinë dhe një TV satelit të sheshtë. Secili përmban një banjo ose me dush ose vaskë.

Guests mund të gëzojnë një bar në vend me pamje në det. Dyqan ushqimesh dyqan i afërt dhe një restorant janë vetëm 20 m larg. Kufiri grek është 35 km nga Hotel Delfini. Ofrohet parkim falas..
 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd