Hotel "UTOPIA" 4*

DetajeRruga Naim Frashëri, Ksamil,

 

Destinacioni: Ksamil
Shteti: Shqipëri

 


Ndodhet në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamil, Area Hotel përmban strehim me një pishinë të hapur sezonale, parkim falas privat dhe një bar. I ndodhur rreth 600 m nga Ksamil Beach 7, hoteli me WiFi falas është gjithashtu 700 m larg nga Plazhi Bora Bora. Akomodimi ofron hapësirë për ruajtjen e bagazhit dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel, të gjitha dhomat janë të pajisura me një gardërobë. Në Area Hotel dhomat kanë një tavolinë, një TV të sheshtë dhe një banjo private.

Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo mëngjes në strehim.

Parku Kombëtar i Butrintit është 3.3 km nga Area Hotel.
 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd