Hotel "NOAN" 4*

Detaje

Drimadhes - Perivolo, 9422 Dhermi

Destinacioni: Himarë
Shteti: Shqipëri

 
Hoteli është 1 minutë në këmbë nga plazhi. Duke shfaqur një zonë private plazhi me loungers dielli, Noan Hotel & Resort është vendosur në rajonin e Dhërmiut dhe ofron WiFi falas në të gjithë pronën. Guests mund të gëzojnë një vakt në restorant në vend ose të pushojnë dhe të pini një pije në bar. Parkim falas private është në dispozicion në faqen.

Çdo dhomë në këtë hotel është e kondicionuar dhe është e pajisur me një TV. Dhomat janë të pajisura me një banjo private të pajisur me një dush. Disa dhoma të shfaqë një ballkon.

Nuk është një tavolinë para 24 orësh në pronë. Shumë objekte të sporteve ujore mund të gjenden në vend.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd