Hotel "GLORIA PALACE"

Detaje

Rruga e Fshatrave Turistike, 2501 Golem, Albania

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Brilliant Hotel & SPA ndodhet në plazhin e Qerret, i vendosur midis Durrësit dhe qytetit të Kavajës.

Brilliant Hotel & SPA u ndërtua dy vjet më parë si një ndërtesë e re dhe moderne me një strukturë interesante, me disa dhoma moderne dhe atmosferë të këndshme, të pajisur me të gjitha orenditë luksoze, dekorimin modern të dhomës, restorantet dhe baret e dizenjuara me inovacionet më të fundit të arkitekturës, i përshtatshëm për biznes, familje dhe ngjarje pushimesh.

Një staf profesionist dhe punëtor që punon, pa u lodhur për t'ju dhënë shërbimin maksimal duke siguruar që përvoja juaj të jetë 100% pozitive dhe gjithashtu e motivuar nga parimi karakteristik i një "Mikpritjeje" Shqiptare. Hoteli përbëhet nga 174 dhoma, përfshirë 22 Suita, 6 Suita Deluxe dhe 146 Dhoma Standarde

Ekzistojnë gjithashtu 3 restorante dhe piceri, 2 Beach-Bar, 1 Roof Top Bar i vendosur në katin e 8-të i cili do të hapet së shpejti, 3 pishina (dy për të rritur dhe një për fëmijë), shesh lojërash dhe klub për fëmijë, salla gjigande e konferencave dhe SPA qender me kushte moderne dhe pishine te mbyllur. Një zonë tjetër tërheqëse është plazhi privat me shezllone dhe çadra të rehatshme.

 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd