Hotel "FAFA PREMIUM "

Detaje

Mali i Robit, Golem, 2001 Golem

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 

Fafa Resort është e vendosur në rajonin e Durrësit, në zonën e Mali I Robit, Kavaje; një nga qytetet më të njohura në bregdetin e Adriatikut. Ajo është e rrethuar nga bukuritë natyrore në një sipërfaqe prej 20.000 m² në plazhet e arta të Adriatikut; dhe është 30 km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, 15 minuta nga Qendra e qytetit të Durrësit dhe 35 minuta nga Tirana. Sapo të bëni një hap brenda në Fafa Resort, ju ndjeni magjinë e relaksimit dhe përmbushjen e nevojave të dëshiruara, ndërsa ofroni besnikëri ndaj klientit, shërbim të shkëlqyeshëm, akomodim dhe parkim 24/7. Akomodimi: Resorti përfshin 98 Dhoma Standarde, 12 Dhoma Familjare dhe 49 Kostume, me ballkon dhe pamje nga deti / pamja e tokës. Restorantet: Në zonën e vendpushimit janë vendosur 3 Restorante Kryesore ku mund të shijoni kombinimin e Kuzhinës Tradicionale dhe Mesdhetare ku dominojnë produktet e detit dhe peshku. Ne ofrojmë një larmi të gjerë të Verërave Franceze, Spanjolle dhe Italiane nën emra dhe prodhues të markave të famshme. Resorti ka 3 Bare Plazhi të vendosura si më poshtë: 1 Bar Beach në Zonën e Plazhit dhe 2 të tjerë pranë Zonës së Pishinës. Gjithashtu, Koktejet dhe pijet do të jenë aromatizuesit tuaj në ditët e nxehta të verës. Ngjarjet: Fafa Resort është vendi ideal për të festuar ngjarjet tuaja speciale. Ne kujdesemi për secilin detaj për ta bërë ngjarjen tuaj të përsosur. Salla e Konferencave: Shërben në mënyrë perfekte për të gjithë ata që planifikojnë të organizojnë takimet e tyre dhe organizata të ngjashme si martesa, fejesa, panaire, ekspozita, seminare etj. Ajo ofron një kapacitet të madh dhe pajisje të teknologjisë së lartë. Shërbime të tjera: Shkëmbim, Udhëtime Turistike, Shërbim Taksi, Lavanderi etj.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd