Hotel "BELCONTI"

Detaje

Shkëmbi i Kavajës Durrës

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 Vetëm disa hapa larg një plazhi me rërë private, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të zbukuruara me një ballkon. Brendësitë moderne të hotelit strehojnë një restorant elegant dhe një bar. Free Wi-Fi në vende publike dhe parkim falas private janë dhënë.
Të gjitha dhomat vijnë me dysheme me tapet, një TV dhe një minibar. Banjo private vjen me dush dhe tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kanë një TV të sheshtë me kanale kabllore.
Tavolina e Hotel Bel Conti operon 24 orë në ditë dhe ofron shërbim në dhomë me mundësi për mëngjes në dhomë. Shërbimet e pastrimit kimik dhe hekurosjes, si dhe shkëmbimi valutor, janë në dispozicion në hotel.
Mysafire  mund të marr me qira ski jet 500 m nga hoteli.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd