Hotel "NERTILI" 3*

Detaje
Rruga Butrinti First KM:
9701, Sarande 
 

Destinacioni: Sarandë
Shteti: Shqipëri

 
Hotel Nertili si hoteli më i vjetër në Sarandë vjen në vitin 2017 me 24 dhoma të klasit të lartë të cilat janë të mobiluara shumë moderne! Ne jemi shumë krenarë që i shërbejmë mysafirit tonë me përvojë shumëvjeçare në shërbimin e mysafirit tonë me vlerë, të gjitha dhomat e hotelit tonë kanë ballkon që kryesisht kanë pamje nga plazhi i Sarandës dhe të gjitha dhomat janë të mobiluara mirë me dush, frigorifer, ajër të kondicionuar etj. kati i parë i hotelit është një restorant bar ku mysafiri mund të shijojë një ushqim tradicional pasi ky është qëllimi ynë. Rreth Hotel Nertili! Ne jemi hotel 15 vjeç dhe ofrojmë shërbimin më të mirë dhe këtë vit kemi bërë një rinovim dhe jemi 24 dhoma të klasit të lartë të mobiluar, jemi vetëm 500 metra nga qendra e qytetit Saranda dhe pak hapa nga deti..


 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd