Hotel "PALACE SPA"

Detaje

Rruga Pavaresia Plazh Apollonia, Lagja 13,

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai ka një vendndodhje të shkëlqyeshme përballë detit Adriatik dhe ky hotel luksoz u hap në qershor 2013 për të shërbyer si një hotel për biznesin, pushimet, relaksin dhe organizimin e ngjarjeve të ndryshme familjare dhe të biznesit. Hoteli ofron plazh privat, pishinë të hapur, palestër dhe Spa, 2 restorante dhe 1 piano bar. Palace Hotel & Spa ka 30 dhoma dyshe dhe 3 kostume. Palace Hotel & Spa ofron qendër Spa, palestër, sauna, pishinë të mbyllur, një palestër moderne fitnesi dhe trajtime Spa. Salla e konferencave ka një hapësirë ​​prej 50 m2 dhe një kapacitet maksimal prej 50 vendeve në stilin e teatrit. Shtë i përshtatshëm për konferenca, organizime të ngjarjeve të ndryshme, seminare dhe takime. Shtë i pajisur me projektor, flip chart dhe video dhe sistem audio, qasje në internet pa tel, shtypje ose fotokopje dhe i pasuruar me menu të ndryshme për pushim kafeje. Palace Hotel and Spa ka 30 dhoma dyshe dhe 3 kostume. Të gjitha dhomat tona janë të dizajnuara dhe mobiluara deri në detajet e vogla, për t'u siguruar që klientët tanë do të kenë pushime të rehatshme dhe të paharrueshme. Në hotelin tonë mund të gjeni luksin dhe komoditetin e një hoteli që shikon nga deti. Restoranti i hotelit Palace ofron një shuplakë të pasuruar për mëngjes për të gjithë mysafirët e hotelit dhe madje edhe për ata që janë mysafirë të jashtëm. Restoranti është afër pishinës dhe detit me një pamje të adhurueshme. Ajo ofron gatime tradicionale shqiptare dhe ato ndërkombëtare, përfshirë produktet e detit dhe mishin. Një përzgjedhje e gjerë e verërave shqiptare dhe të huaja plotëson paletën e të gjithë atyre që duan të provojnë shijet tona të veçanta. Bari i hotelit ndodhet pranë hollit, restorantit dhe pishinës së hapur, duke ofruar për klientin e tyre kokteje freskuese, një përzgjedhje të madhe të markave dhe pijeve lokale, nga mëngjesi herët deri natën vonë. Ky është vendi ku organizohen ngjarje të ndryshme siç janë netët e muzikës live etj.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd